PROFESIONÁLNI AUTORI

Náš tím tvoria vysokoškolsky vzdelaní autori s dlhoročnými skúsenosťami v tvorbe odborných podkladov.

DODRŽIAVANIE TERMÍNOV

Podklady odovzdávame vždy v dohodnutých termínoch, pričom ponúkame možnosť expresného vypracovania podkladov.

100% ORIGINALITA

Všetky podklady sú vypracované ako originál na základe požiadaviek klienta – žiadne plagiáty.

CENOVÁ PONUKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. pridelíme autora, ktorý zváži individuálne požiadavky klienta a zašlem cenovú ponuku.

Takto má vyzerať rozhovor v bakalárskej práci

Využiť rozhovor v bakalárskej práci má niekoľk výhod. Môže slúžiť ako potvrdenie informácii v teoretickej časti, ponúka možnosť doplniť výskum v praktickej časti, ale môže stáť aj osobitne v prípade, že sa zameriame na osobu zastupujúcu tému vašej bakalárky. Poslúži v prípade, že sme si ako tému zvolili spoluprácu s vybranou organizáciou, podnikom, školou či dobrovoľníckou organizáciou. Správne vypracovaný rozhovor pomáha zvýšiť úroveň našej práce, dotvoriť celkový obraz, je aktuálny a bakalársku prácu oživí, spraví ju zrozumieteľnou.

Čítať viac

Aby nám bakalársku prácu nepokazil konflikt s konzultantom

Stalo sa to mnohým spolužiakom, externistom aj bezkonfliktným kamarátom. Vybrali si dobrú tému, pustili sa do práce, no celý proces tvorby im znepríjemnňovali konflikty s konzultantom. Čakanie na email, málo priestoru na spätnú väznu či dokonca hádka, ktorá im predĺžil štúdium o jeden semester. Ako zabrániť tomu, aby sa vaša bakalárska práca nestala dôvodom na konflikt medzi vami a konzultantom?

Čítať viac

Pripravujete diplomovú prácu zo psychológie? Všetko, čo potrebujete vedieť o metóde pozorovania

Metóda pozorovania je významnou súčasťou výskumu nielen vo veľkých inštitúciách, ale aj v rámci prípravy diplomovej práce napríklad zo psychológie. Keďže si už zo svojho princípu vyžaduje dostatok času, priestoru a aj istú skúsenosť a podmienky, je veľmi vhodná najmä pri písaní diplomovej práce. Pokiaľ sa ju chystáte zahrnúť do svojho výskumu, prinášame vám pár dôležitých informácií, aby vaše pozorovanie korešpondovalo s metodologickými zásadami.

Čítať viac